044 273-3155

admin@zoriane.kiev.ua
Новости

Повідомляємо Вам про те, що 24 січня 2018 р. о 19:00 годині за адресою м. Київ, вул. Освіти, 14А (приміщення бібліотеки ім. Достоєвського) відбудуться позачергові загальні збори співвласників ОСББ «Зоряне»

Шановні співвласники багатоквартирного будинку № 9/1

по проспекту В. Лобановського в м. Києві!

 

Повідомляємо Вам про те, що

24 січня 2018 р. о 19:00 годині за адресою м. Київ,

вул. Освіти, 14А  (приміщення бібліотеки ім. Достоєвського)

відбудуться позачергові загальні збори співвласників ОСББ «Зоряне»

 

Збори проводяться з ініціативи правління ОСББ «Зоряне», яке пропонує наступний порядок денний:

 

  • Прийняття рішення загальних зборів про участь ОСББ «Зоряне» в конкурсі проектів енергозбереження в будинках ОСББ м. Києва «70/30», в тому числі затвердження переліку та вартості робіт по реконструкції теплопункту будинку (70% за кошти міста) і модернізації будинкових мереж теплопостачання (30% за кошти співвласників з Резервного фонду, створеного у Об’єднанні у 2017 році).

 

Пояснення щодо участі у конкурсі «70/30»:

 

— Згідно рішення правління  у грудні 2017р. до КМДА була надана проектна пропозиція (заявка) щодо участі ОСББ «Зоряне» у конкурсі проектів енергозбереження, міська комісія має розпочати розгляд проектів у першу декаду лютого 2018р. Рішення загальних зборів співвласників будинку є обов’язковим при розгляді проектної заявки.

 

— Умовою участі у конкурсі є подача проекту, що має обов’язково включати два види робіт, один із яких сплачує місто – 70%, другий – співвласники будинку – 30%.    Правління вибрало наступні види робіт:

1) Реконструкція і встановлення нових теплопунктів (70% або 210 тис. грн., орієнтовна сума – сплачує міська влада).

Метою цієї частини проекту є скорочення витрат теплоносія, що використовується на опалення, підвищення комфорту у приміщеннях, встановлення сучасної  автоматики для зменшення витрат на закупівлю теплової енергії від постачальника.

2) Модернізація та заміна будинкових мереж (30% або 90 тис. грн. – за кошти співвласників будинку)

Комплекс робіт по встановленню системи теплоізоляції обладнання та трубопроводів в приміщення ІТП будинку шляхом демонтажу старої теплоізоляції, зачистки та фарбування трудопроводів, монтування нової сучасної теплоізоляції трубопроводів та теплообмінного обладнання, часткова заміна запорної арматури.

 

— Резервний фонд був створений у Об’єднанні у 2017 р. в сумі 147440  грн. для використання на потреби ремонту та модернізації будинку і може бути частково використаний для забезпечення участі у конкурсі «70/30» без створення іншого спеціального ремонтного фонду.