044 273-3155

admin@zoriane.kiev.ua
Новости

Запрошуємо Вас взяти участь в позачергових загальних зборах ОСББ «Зоряне» 24 січня 2018 р. о 19:00 годині за адресою м. Київ, вул. Освіти , 14А

Матеріали щодо порядку денного позачергових загальних зборів надіслано поштовими рекомендованими відправленнями на Вашу адресу. Ви також можете отримати всю необхідну інформацію щодо питань позачергових загальних зборів на сайті ОСББ «Зоряне» zoriane.kiev.ua  ,та у голови правління ОСББ «Зоряне» в наступний час: з вівторка по четвер з 18:00 до 19:00 години.

 

Для реєстрації на позачергових зборах ОСББ «Зоряне» співвласникам ОСББ «Зоряне» необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу співвласника, а їх представникам документ, що підтверджує повноваження представника та документ, що посвідчує особу представника. Початок реєстрації на зборах о 18:00 год.

 

Співвласники ОСББ «Зоряне», які бажають приймати участь у роботі лічильної комісії, можуть надати письмові заяви (у вільній формі) до голови правління ОСББ «Зоряне» в строк до 16 січня 2018 р.

 

Для забезпечення права брати участь у голосуванні на позачергових  загальних зборах просимо співвласників будинку, в приміщеннях яких після 15.08.2017 р. відбулися зміни (перереєстрація) власників, надати в строк до 16 січня 2018 р. голові правління ОСББ «Зоряне» відповідні підтверджуючі документи для внесення змін та доповнень в реєстр співвласників ОСББ «Зоряне».

 

Правління ОСББ «Зоряне»