Доповідь голови правління  про  фінансовий стан ОСББ «Зоряне»

та результати  надходжень коштів та розрахунків з постачальниками послуг власникам приміщень будинку

ДОПОВІДЬ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ 04-05-2017 (Dok)

Порядок денний  засідання правління ОСББ «Зоряне»

Дата засідання : 12.05.17 р.  18 год.

 • Прийняття плану заходів для підготовки будинку до нового опалювального сезону на основі доповіді голови правління, наданої членам правління попередньо по електронній пошті, включаючи наступні питання:
 • створення ремонтного фонду;
 • розгляд пропозиції щодо додаткового внеску від співвласників для потреб оновлення опалювального пункту та утеплення МЗК;
 • вирішення питання боргу перед Київенерго за теплопостачання (реструктуризація) та прийняття рішення щодо початку робіт по підготовці будинку до введення поквартирних договорів мешканців з Київенерго по розрахунках за  опалення та ГВП;
 • вирішення питання ГВП як складової частини виникнення боргу за теплопостачання,
 • співпраця по програмі «70/30»;
 • встановлення всіма співвласниками приміщень будинку лічильників тепла,
 • встановлення лічильників тепла та бойлерів в приміщеннях орендарів.
 • поточний ремонт в будинку – заміна кранів теплопостачання МЗК.
 • Затвердження тимчасового кошторису ОСББ на період до проведення позачергових загальних зборів та штатного розкладу (Костюкевич).
 • Затвердження дати позачергових загальних зборів та підготовка порядку денного зборів. Надати пропозиції щодо складу лічильної комісії для вчасного інформування співвласників про порядок денний зборів та проблеми, що мають бути вирішенними на загальних зборах (тарифи, позачергові додаткові внески на оновлення будинку тощо);

 

 • Доповідь членів правління, що входять до ініциативної групи «гаражників», щодо стану справ по охороні прибудинкової території та інших питань гаражного комплексу (Балабанов, Ребенок).
 • Затвердження переліку дій щодо мешканців-боржників з можливим поданням судових звернень стосовно боржників перед ОСББ (Костюкевич – стан справ по боржникам, Шабельник — юридичні дії).
 • Затвердження переліку дій щодо статутних відносин з юридичними особами-співвласниками будинку: банк, Міцак, Хусід – по проблемі внесків на утримання будинку, договорів співпраці, встановлення лічильників тепла, участі у загальних зборах тощо (Шабельник).
 • Оформлення права власності на землю будинку та прибудинкової території, підготовка відповідних документів (Шабельник).

 

 • Затвердження показників загальної опалювальної площі будинку та площі МЗК для тих співвласників будинку, що встановлюють нові лічильники тепла, та для тих мешканців, що мають намір внести зміни в діючі договори (Костюкевич).

 

9) Загальні питання.  Новий бухгалтер (зарплата). Компенсація попередньому бухгалтеру за роботи по відновлюванню бухгалтерського обліку в ОСББ в 2016 р. згідно рішення попереднього (Антоненко С.В.) правління.  Робочий з благоустрою – існує вакансія у діючому штатному розкладі – вирішення питання прийому до роботи в ОСББ.

Уважаемые коллеги, направляю вам для анализа предложенный мной алгоритм расчетов за тепло в МЗК, обеспечивающий, на мой взгляд, соц. справедливость в этом вопросе.

Просьба дать знать ваше мнение с технической (математической) стороны и с точки зрения «доходчивости» изложения для наших жильцов.

Алгоритм оплаты за тепло МЗК 2017.xls

Уважаемые коллеги,
Довожу до Вашего сведения, что согласно решения заседания правления от 30.03.17 был разорван договор охраны с ОТАМАН-ГРУП и согласно приказа на работу в ОСББ «Зоряне» принято 9 человек на должность консьержа (по состоянию на 03.04). В ближайшие дни, судя по поступающим звонкам, мы сможем заполнить оставшиеся три вакансии. Возможно, что в 1-м и 2-м подъездах сутки-двое не будет дежурных.
Пост №1 — въездной шлагбаум не обеспечен охранниками вообще, так как планировалось, что этот пост будут обеспечивать «гаражники» (либо нужно принимать другое решение).
В третьем подъезде располагается пункт, где консьержи могут подогреть еду, принять пищу, подогреть чай. Просьба  предоставить пару раскладных кроватей, посуду, электрочайник, микроволновку (если есть ненужное, но хранящееся в гаражах и т.п… — дайте знать). 
С уважением,
Александр Костюкевич