044 273-3155

admin@zoriane.kiev.ua
Новости

Шановні мешканці будинку! 28 жовтня 2017 р. в нашому будинку розпочався опалювальний період 2017-18р.р.

Шановні мешканці будинку!

 

28 жовтня 2017 р. в нашому будинку розпочався опалювальний період 2017-18р.р. Подача теплової енергії постачальником – ПАТ «Київенерго»  —  проводиться за умови своєчасного надходження від  Об’єднання платежів по договору реструктуризіції заборгованності за попередні роки в сумі 45500 грн. щомісяця на протязі 12 місяців, починаючи з жовтня 2017р. та за умови своєчасної сплати за теплову енергію, яку споживають всі користувачі приміщень будинку у новому опалювальному сезоні. Сплата до «Київенерго» за договором реструктуризації проводиться за кошти Об’єднання.

 

Згідно закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» 100% теплової енергії, що спожита користувачами приміщень будинку та облікована загальнобудинковим лічильником тепла, має бути розподілена  та сплачена отримувачами послуги «опалення» незалежно від наявності, чи відсутності у приміщенні приладів обліку теплової енергії. Згідно Закону  всі приміщення будинку мають бути обладнані лічильниками тепла на протязі одного року, починаючи з 02.08.2017р. (на 14.11.2017р.  83% квартир нашого будинку вже мають лічильники). Користувачами приміщень вважаються власники квартир, власники нежитлових приміщень та орендарі. Наразі теплова енергія на підігрів гарячої води  не використовується.  Також, згідно Закону, всі користувачі приміщень будинку мають сплачувати за опалення місць загального користування (МЗК) з урахуванням втрат теплової енергії в будинковій мережі.   Об’єднання розраховує для кожного приміщення кількість Гкал, використаних на опалення приміщення та на опалення МЗК. Ці показники узагальнюються та підлягають сплаті згідно встановлених в м.Києві тарифів (тариф для мешканців 1384,56 грн/Гкал, тариф для юридичних осіб 1841,6 грн/Гкал) .  Користувачі приміщень, які отримують від КП «ГІОЦ» повідомлення-рахунки, можуть ознайомитись з розрахунками, зробленими бухгалтерією Об’єднання, звернувшись до бухгалтера, також  всі розрахунки по розподіленню теплової енергії між користувачами приміщень будуть  щомісяця оприлюднюватись на сайті ОСББ «Зоряне» не пізніше 30-го числа поточного  місяця.

 

Користувачі приміщень будинку, в яких встановлені лічильники теплової енергії, мають подавати показники  кожного лічильника  в ГКАЛ не пізніше 25 числа поточного місяця (але не треба знімати показники заздалегіть, це погіршує точність розподілення тепла між приміщеннями).  Ті користувачі приміщень, які за будь-яких причин не надали своєчасно показники до бухгалтерії Об’єднання, будуть отримувати повідомлення-рахунки, виготовлені,  як для приміщень без лічильників; в наступному місяці,   у випадку своєчасного надання показників лічильників тепла, нарахування для таких приміщень будуть зкореговані згідно до наданих  показників.

 

Згідно Закону, користувачам приміщень в опалювальний період забороняється повністю відключати опалювальні прилади у приміщенні та подавати «нульові» показники лічильників теплової енергії!

 

Будь ласка, простежте, щоби крани подачі гарячої води в квартиру були закриті.