(044) 273-31-55

admin@zoriane.kiev.ua

Голова Правління продовжує повністю ігнорувати запити Правління

Підтвердженням продовження невиконання Головою правління – КОСТЮКЕВИЧЕМ ОЛЕКСАНДРОМ ВОЛОДИМИРОВИЧЕМ своїх функціональних обов’язків відповідно до положень Статуту ОСББ «ЗОРЯНЕ», затвердженого Загальними Зборами співвласниками ОСББ «ЗОРЯНЕ», є неодноразові звернення членів Правління ОСББ до нього  вже цього  2021  року з вимогою надати  інформацію, передбачену Статутом, які залишились без відповідей. Нижче наведено чергове звернення по E-mail до Костюкевича О.В. члена правління Балабанова Максима. 
(===========початок цитати============)
У зв’язку з тим, що не було отримано відповіді на мій запит від 12.03.2021 року. Надсилаю його повторно (14.04.2021), прошу відповісти у визначений термін. 
Олександре Володимировичу,
згідно пунктів 3.3.4(12) та 3.3.7.(10) Статуту ОСББ, прошу Вас, у ТЕРМІН 14 ДНІВ, надати правлінню у електронній формі квартальний звіт про фінансово-господарську діяльність за 1 квартал 2021 року.

Звіт обов‘язково має містити наступне:
• Надходження та витрати грошових коштів ОСББ;
• Інформація щодо існуючих в ОСББ орендних відносин (в т. ч. нарахування та сплати орендної плати, нарахування та сплати комунальних послуг, надходження та заборгованість кожного Орендаря, акти звірки);
• Інформацію щодо розрахунків по оплаті праці, трудовими угодами, укладеними ОСББ;
• Інформацію щодо укладених договорів з постачальниками, замовниками та банківськими установами.

14.04.2021                 з повагою. Балабанов Максим
(===========завершення цитати============)

Станом на 16.04.2021 року Правління і співвласники ОСББ  «Зоряне» так і не дочекались  жодного фінансового звіту, жодної інформації про фінансовий стан в ОСББ від Голови Правління КОСТЮКЕВИЧА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА.