(044) 273-31-55

admin@zoriane.kiev.ua

Звернення правління ОСББ «Зоряне» до співвласників Об’єднання щодо прийняття рішення позачерговими загальними зборами 9 січня 2019 р.

Шановні співвласники ОСББ «Зоряне»!

 Правління ОСББ «Зоряне» надало до КМДА заявку на участь у конкурсі проектів енергозбереження по програмі  спільного фінансування «70/30» на 2019 рік  по двох напрямках:

 

  • капітальний ремонт з утепленням даху гаражного комплексу з орієнтовним загальним кошторисом в сумі 2 050 000 грн. з фінансуванням за кошти бюджету міста Києва 70% витрат в сумі 1 435 000 грн. та з фінансуванням за кошти співвласників Об’єднання 30% витрат в сумі 615 000 грн.;

 

  • встановлення енергозберігаючих приладів освітлення в місцях загального користування будинку ( сходових клітинах, місцях холодних переходів, зонах біля ліфтів, службових приміщеннях) з відповідним ремонтом електромережі. Орієнтовний кошторис по 2-му напрямку складає 120 000 грн., зокрема 70% за кошти бюджету м.Києва в сумі 84 000 грн. та 30% за кошти співвласників будинку в сумі 36 000 грн.

 

Забезпечення відповідного фінансування за кошти співвласників будинку складається з наступних розрахунків по кожному напрямку програми «70/30»:

 

1) Створення Ремонтного фонду в загальній сумі 615 000 грн. для забезпечення 30% участі у фінансуванні проекту ремонту даху гаражного комплексу. Наповнення фонду проводити шляхом внесків співвласників будинку по схемі 3 (три) гривні з одного кв.м. приміщення на протязі 7 (сім) місяців (квітень – жовтень 2019 р. включно), що має скласти  загальний обсяг внесків співвласників в розмірі прибл. 296 500 грн. Наповнення Ремонтного фонду до необхідної для виконання робіт суми 615000 грн.  проводити з додатковим з залученням  коштів, що знаходяться  на поточному рахунку Об’єднання, зокрема: стягнення боргів з боржників Об’єднання та оптимізація  витрат Об’єднання, усьго додатково на суму 318 500 грн.

 

2) Забезпечення 30% участі співвласників Об’єднання у фінансуванні проекту енергозбереження системи освітлення на загальну суму 36 000 грн., провести з залученням коштів, що знаходяться  на поточному рахунку Об’єднання,  зокрема: стягнення боргів з боржників Об’єднання та оптимізація витрат Об’єднання.

 

Розгляд заявки  ОСББ «Зоряне» у програмі «70/30» на 2019 р. відбудеться комісією Київради тільки за наявності відповідних рішень загальних зборів Об’єднання, які мають бути надані до КМДА до 30 січня 2019 р. Рішення загальні збори мають прийняти по кожному напрямку робіт окремо.

 

Чому в нашому будінку необхідно робити капітальний ремонт даху гаражного комплексу?  Нагадуємо, що у приміщеннях гаражного комплексу знаходяться всі комунікації будинку, зокрема мережі електро-, тепло- та водопостачання, електрощитові  та службові приміщення, що забезпечують експлуатацію будинку.

 

Гаражний комплекс – це фундамент та  важлива несуча конструкція нашого будинку.

 

Обстеження показує  руйнування даху, тріщини в покритті, порушення гідроізоляції зливної каналізації, протікання  дощової та талої води в приміщення гаражних боксів, руйнування стін гаражів, що унеможливлює використання гаражів власниками.    Також внаслідок протікань води з паркувальної зони  постійно руйнується зона в’їзду у нижній ярус гаражного комплексу з прилеглими приміщеннями. Внаслідок  цього вже розпочався обвал стелі і на сьогоднішній день зона в’їзду в гаражі є аварійно небезпечною. Зрозуміло, що проведення внутрішнього ремонту неможливо без вирішення проблеми ремонту даху.

 

Також був обстежений стан електромережі освітлення місць загального користування  будинку, який можна вважати незадовільним і потребуючим  ремонту з впровадженням енергозберігаючих технологій та сучасних LED приладів освітлення. В умовах постійного підвищення тарифів на електроенергію, правління пропонує затвердити проект ремонту електричних мереж та встановлення енергозберігаючих приладів освітлення. Проект створено з метою покращення стану та скорочення витрат на оплату електроенергії, що використовується для освітлення місць загального користування в нашому будинку. Встановлення світильників з енергозберігаючими лампами та датчиків руху в місцях загального користування суттєво зменшить ці витрати.

 

На жаль, на протязі багатьох років ці питання не вирішувались, бо відповідні кошти на ремонт даху  та мереж освітлення не включались в кошторис ОСББ «Зоряне», спеціальні ремонтні фонди в Об’єднанні також не створювались.

 

 

Обов’язкова участь всіх співвласників будинку у вирішенні питання капітального ремонту гаражного комплексу пов’язана саме з тим, що у приміщеннях гаражного комплексу знаходяться всі комунікації будинку, зокрема мережі електро-, тепло- та водопостачання, електрощитові  та службові приміщення, що забезпечують експлуатацію будинку.

 

 

Участь у програмі «70/30»-2019 – це   єдиний шанс знайти фінансування для ремонту даху гаражного комплексу, бо повна  сума ремонту є надвеликою  для  бюджету ОСББ «Зоряне».

 

 

Правління ОСББ «Зоряне» звертається до всіх співвласників будинку підтримати на позачергових загальних зборах 9 січня 2019 р.  ініціативи правління щодо оновлення будинку та покращення його енергоефективності.