(044) 273-31-55

admin@zoriane.kiev.ua

На сайті виявлена інформація, яка має ознаки недостовірної

На сайті залишилась інформація, яка була опублікована до того моменту, коли Правління отримало контроль над сайтом (до 26.11.2020), і яка містить ознаки недостовірної.

В розділі «Новости ОСМД «Зоряне»/ «Звіти Голови правління ОСББ «Зоряне» — 29.07.2020 року опубліковано та знаходяться документи, які НЕ МАЮТЬ ЖОДНИХ ПІДПИСІВ вказаних в них осіб, а саме: Голови та членів Ревізійної комісії (РК) ОСББ «Зоряне». Клікнувши на конкретному документі, Ви можете впевнитись у цьому.

ЗВІТ ревізійної комісії (РК) за 2019 рік
ЗВІТ РК 2018 додаток рух коштів
ЗВІТ РК 2017 2020 додаток розрахунки-постачальники
ЗВІТ РК 3 кв 2018
ЗВІТ РК 1 кв 2019
Виходячи з вищенаведеного, член правління Шабельник С.В. звернувся листом, до Голови ревізійної комісії із проханням повідомити про наступне:
— Чи приймала ревізійна комісія участь в розгляді зазначених документів, в тому числі, шляхом голосування за них ?
— Чи підписували члени ревізійної комісії ОСББ зазначені документи?
— Якщо зазначені документи розглядалися та ревізійна комісія ОСББ приймала участь у їх голо-суванні, чи можуть члени ревізійної комісії ОСББ їх підписати задля розміщення їх на сайті ОС-ББ ?

На лист-звернення надійшла відповідь від Голови ревізійної комісії ОСББ – Тугай О. А. та члена ревізійної комісії Івасенко А.В. (повний текст додається).

Голова ревізійної комісії ОСББ – Тугай О. А. :

Re: ОСББ звіти РК 26 грудня 2020, 16:42

Алексейalex2008dsl@ukr.net

Кому: Сергей Шабельникagsb.sh@gmail.com

Копія: ai@avstrans.com

Шановний Сергій Валентинович, довожу до Вашого відома, у період з другого півріччя 2018 року по 2020 рік включно, засідання Ревізійної комісії та розгляд звітності про фінансово-господарську діяльность ОСББ ОСББ «Зоряне» за 2018 рік, 2019 рік та за 2020 рік не проводився, в зв’язку з відсутністю токової. Таким чином представлена інформація на сайті ОСББ «Зоряне» (http://zoriane.kiev.ua/), що стосується пункту 4. не є достовірною.

З повагою, Олексій Анатолійович Тугай

Член ревізійної комісії Івасенко А.В. :

Re: ОСББ звіти РК 26 грудня 2020, 17:18

Андрей Ивасенкоai@avstrans.com

Кому:

Алексейalex2008dsl@ukr.net

Копія:

Сергей Шабельникagsb.sh@gmail.com,

Доброго дня, Сергій Валентинович,
24 грудня від Вас, як уповноваженого від правління ОСББ «ЗОРЯНЕ» для здійснення функцій комунікації із модератором сайта, я отримав листа з запитаннями, чи мав я якийсь стосунок до семи матеріалів, які опубліковані та знаходяться на сайті для загального доступу в розділі «Новости ОСМД «Зоряне»/ «Звіти Голови правління ОСББ «Зоряне» (надалі –Документи):
• ЗВІТ РК за 2019 рік
• ЗВІТ РК 2018 додаток рух коштів
• ЗВІТ РК 2017 2020 додаток розрахунки постачальники
• ЗВІТ РК 3 кв 2018
• ЗВІТ РК за 2019 рік
• ЗВІТ РК 1 кв 2019.
По суті Вашого запиту відповідаю:
• по-перше, я не приймав абсолютно ніякої участі в розгляді та підготовці жодного з Документів;
• по-друге, я не приймав участі у голосуванні по жодному з Документів;
• по-третє, я не підписував жодного з Документів;
• по-четверте, з оглідом на три мої попередні відповіді, я не вважаю за можливе підписувати жодний з цих документів;
• по-п’яте, щодо розміщення Документів на сайті. Мені видається доволі нелогічним, незрозумілим та вкрай некоректним називати на сайті Документи, які по змісту є актами ревізійної комісії, Звітами Голови правління та розміщати їх у розділі сайту «Звіти Голови правління ОСББ «Зоряне».

З повагою,
Член ревізійної комісії ОСББ «ЗОРЯНЕ» Ивасенко Андрій

ВИСНОВОК: наведені в цьому розділі «Звіти Голови правління ОСББ «Зоряне»» документи не були предметом розгляду Ревізійної комісії ОСББ «Зоряне», рішення по ним не приймалися. Отже наведені дані в цих документах не можуть підтверджувати позицію Ревізійної комісії ОСББ «Зоряне» щодо наведених в них висновків про фінансово-господарську діяльність Об’єднання в зазначені періоди.