044 273-3155

admin@zoriane.kiev.ua
Новости

Оголошено результати Конкурсу проектів 70%30 на 2019р.

Оголошено результати Конкурсу проектів 70-30 на 2019

Програма «70/30» — 2019
Оголошено результати Конкурсу проектів з реалізації у 2019 році енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК

Шановні співвласники ОСББ «Зоряне»! Відбулося засідання комісії для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК), під час якого прийнято рішення щодо результатів Конкурсу енергоефективних проектів, які будуть реалізовані у 2019 році. Зокрема, оцінивши проекти учасників відповідно до критеріїв, затверджених Положенням про конкурс, конкурсна комісія одноголосно ухвалила рішення про визнання переможцями конкурсу поточного року 168 ОСББ/ЖБК. Загальна вартість робіт, передбачених проектами-переможцями за рахунок коштів бюджету, становить 225 млн. грн. Враховуючи, що у 2019 році на реалізацію проектів переможців конкурсу у міському бюджеті передбачено лише 100 млн. грн., роботи на об’єктах переможців 2019 року будуть виконуватися в межах наявних бюджетних призначень.
Крім того, враховуючи ситуацію, що склалася, кількість та актуальність конкурсних пропозицій (енергоефективних проектів) комісія одноголосно прийняла рішення про необхідність виділення додаткового фінансування на реалізацію у 2019 році енергоефективних проектів на умовах співфінансування та звернеться до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо розгляду можливості виділення бюджетних коштів до обсягів, необхідних для виконання робіт на всіх об’єктах переможців конкурсу 2019 року.
Згідно оприлюдненого переліку переможців ОСББ «ЗОРЯНЕ» увійшло до другого етапу реалізаціїї проектів.
Нагадуємо, що ОСББ «Зоряне» бере участь у програмі «70/30» згідно рішення позачергових загальних зборів 09.01.2019 р.